Varíme z potravín, ktoré zdolávajú rakovinu
ilustračné foto

číslo produktu:164134

rezervuj

Varíme z potravín, ktoré zdolávajú rakovinu

Richard Béliveau, Denis Gingras

Rok vydania: 2008

Vydavateľ: Balneotherma

Kniha je momentálne nedostupná.

V prípade dlhodobého záujmu si urobte REZERVÁCIU a my vám odložíme žiadaný kus.

O knihe:

Kniha, ktorá prichádza na trh v slovenskom preklade, od svojho originálneho vydania v r. 2006 vyšla už v 9 jazykoch, ako pokračovanie knižného bestselleru tých istých autorov „Výživa ako zbraň proti rakovine“.
Autori publikácie sú vedecké osobnosti v oblasti výskumu prevencie rakoviny. Obaja pôsobia na Quebeckej univerzite v Montreali a sú vedúcimi pracovníkmi Laboratória molekulovej medicíny Centra onkológie Charlesa Bruneaua, ktoré sa dlhodobo zaoberá možnosťou prevencie vzniku a šírenia rakoviny pomocou bežných potravín.
Bohato farebne ilustrovaná publikácia, s množstvom dokumentačného materiálu prináša ďalšie informácie nielen o rakovine, ale aj o obezite vo vzťahu k výžive, ako kľúča k ich prevencii.
Významným prínosom knihy je zaradenie 160 originálnych receptov na prípravu širokého spektra jedál, v zmysle propagovanej zdravej výživy.V selekcii týchto jedál sa zohľadňovala požiadavka na dostupnosť surovín, jednoduchosť prípravy a vynikajúcu chuť.
Je to seriózna publikácia, napísaná zrozumiteľnou formou, ktorá zaujme každého a môže byť prospešná všetkým, ktorí chcú rakovine predchádzať, alebo s ňou bojovať.

Podrobnosti o titule (výrobné údaje):

Vydavateľstvo: Balneotherma

Rok vydania: 2008

Počet strán: 272

Formát: 220 x 215

ISBN: 978-80-970075-0-8

(9788097007508)

EAN: 9788097007508

Väzba: mäkká, bez prebalu

Orientačná váha: 947 g

Jazyk: sk

Originálny názov: Cuisiner avec les aliments contre le cancer

Preklad: Jozef Čársky, Gabriela Psotová, Janka Zálešáková