O knihe:

Žiadny chlap nie je stopercentný, ale od niektorých radšej ruky preč! Mnohým divokým žrebcom ide len o jedno - dostať vás do postele a v záujme radovánok sú schopní majstrovských pretvárok. Další skáču zo vzťahu do vzťahu alebo sa nevedia odstrihnúť od predchádzajúcej partnerky. Pozor aj na lakomcov, čo počítajú každý cent a tých, čo s každou sprostosťou volajú mamičke.
Jednoducho, nájsť toho správneho chlapa býva riadna fuška. A keď už si myslíte, že je to ten pravý, s ktorým chcete prežiť svoj život a splodiť deti, vykľuje sa z neho chrapúň, infantilný blbec alebo narcista zahľadený do seba.
Dobre si toho chlapa preklepnite, aby vám nezostali iba oči pre plač. Mamičkin maznáčik, nemehlo, surovec, panovačný hlupák, večný donchuan či kalerábista, ktorý vás iba vodí za nos. Konečne sú tu skvelé tipy Od toho chlapa ruky preč, ktoré vám síce neposkytnú návod, ako nájsť pána dokonalého, ale po jeho prečítaní sa budete na mužov pozerať bez ružových okuliarov a dobre si rozmyslíte, či tie jeho malé nevinné chybičky nie sú náhodou predzvesťou katastrofy.

Zaradenie do kategórii:

odb »  psychológia »  populárna »  humor

Podrobnosti o knihe:

Vydavateľstvo: Noxi

Rok vydania: 2013

Vydanie: 1

Počet strán: 264

Formát: 135 x 185

ISBN: 978-80-8111-158-7

EAN: 97880811111587

Väzba: tvrdá, bez prebalu

Orientačná váha: 325 g

Jazyk: sk

Originálny názov: The Little Black Book of Big Red Flags

Preklad: Broňa Duhanová