Nech prší, keď plačem
ilustračné foto

číslo produktu:215036

rezervuj

Nech prší, keď plačem

Andrea Rimová

Rok vydania: 2012

Vydavateľ: Motýľ

Kniha je momentálne nedostupná.

V prípade dlhodobého záujmu si urobte REZERVÁCIU a my vám odložíme žiadaný kus.

O knihe:

Nad dlhoročným priateľstvom dvoch mladých žien visí Damoklov meč, keď Viktória neplánovane podľahne sile okamihu a strávi noc s Tamariným priateľom tesne po tom, ako ju požiada o ruku.
"V našich očiach prebiehal dlhý nemý rozhovor. A potom akoby zastal čas. Z plamienka, s ktorým sme sa v tej chvíli hrali, vznikal v našich myšlienkach obrovský požiar schopný zničiť všetko okolo. A predsa sme ho nezastavili, ešte kým sme mohli. Vrhli sme sa na seba ako hladný človek na tanier s jedlom, prisali k sebe svoje pery, dlane, telá a brali si všetko, čo bolo na dosah. Uvedomujú si, že napriek nekonečnej láske k Tamare zlyhali. Ostane to len medzi nami. Spravili sme hlúposť. No kto ich nerobí? Obaja na tom máme rovnakú vinu. Zabudneme," vyhlásil a ja som mu verila."
Napriek tomu, že do Viktóriinho života vstúpi nový muž a jej hriech je s prívalom novej lásky potlačený, pravda vypláva na povrch a má široký dosah.
"Keby mi niekto pred plesom povedal: "Zajtra príde deň, ktorého ti bude navždy ľúto", ani by som nevystrčila nos z domu. Zostalo niečo nezranené?"
Nech prší, keď plačem je román Andrey Rimovej o dôsledkoch nerozvážneho konania a o chybe, ktorá sa neodpúšťa...

Zaradenie do kategórii:

Podrobnosti o titule (výrobné údaje):

Vydavateľstvo: Motýľ

Rok vydania: 2012

Vydanie: 1

Počet strán: 272

Formát: 130 x 200

ISBN: 978-80-89482-58-0

(9788089482580)

EAN: 9788089482580

Väzba: mäkká, bez prebalu

Orientačná váha: 267 g

Jazyk: sk