Chvíle, ktoré stoja za to
ilustračné foto

číslo produktu:158806

rezervuj

Chvíle, ktoré stoja za to

Barbara De Angelis

Rok vydania: 2008

Vydavateľ: Columbus

Kniha je momentálne nedostupná.

V prípade dlhodobého záujmu si urobte REZERVÁCIU a my vám odložíme žiadaný kus.

O knihe:

V živote sa vyskytujú nádherné momenty, sladké chvíle, ktoré vnímate ako dar či poctu – sú to chvíle, keď po prvý raz spočiniete pohľadom na novonarodenom dieťatku, keď zavčas rána ležíte v milencovom náručí a vnímate bubnovanie dažďa na okennej tabuli, keď po dlhej a ukrutnej zime pocítite vo vzduchu prvý závan jari sprevádzaný príjemným chvením prísľubu, že nič nie je nemožné. V živote sú okamihy, keď sa zdá, že všetko má zmysel a veci vychádzajú podľa plánu. Vtedy je jednoduché veriť v Boha a najvyššiu Inteligenciu, veď pre čo a pre koho iného by stvoril svet prekypujúci zázrakmi?
Ale existujú aj obdobia smútku – chvíle, keď ste prišli o niečo, na čom ste tvrdo dreli, alebo ste stratili milovanú osobu. Sú to momenty, keď je vaša viera v dobro podrobená ťažkej skúške, okamihy, keď čakáte len na jediné: aby už bolesť konečne prešla. Máte pocit, že nič nemá význam a strácate vieru.
Starší z vás už určite prežili nejedno ťažké obdobie a možno ním prechádzate práve teraz. Jedno je však isté: Kým žijeme, dovtedy sa budú v našom živote striedať obdobia kríz a nepriazne a radosť bude kráčať bok po boku s utrpením.
Život je zmena. V skutočnosti žijete len vďaka tomu, že sa neustále meníte. Obsahom tejto zmeny je smrť a znovuzrodenie. Práve teraz, v tejto chvíli, v každom orgáne, v každom svale vášho tela, zomierajú a zároveň sa rodia milióny buniek. Keď sa fyzická schránka prestane meniť a regenerovať, zaniká – tento proces sa volá Smrť.
Kolobeh spomínanej deštrukcie a následnej kreácie sa vyskytuje v celom fyzickom vesmíre.

Podrobnosti o titule (výrobné údaje):

Vydavateľstvo: Columbus

Rok vydania: 2008

Vydanie: 1

Počet strán: 258

Formát: 130 x 200

ISBN: 978-80-7136-163-3

(9788071361633)

EAN: 9788071361633

Väzba: mäkká, bez prebalu

Orientačná váha: 261 g

Jazyk: sk

Originálny názov: Real Moments

Preklad: Elena Mallicková